Altyapı ve Drenaj

Er-Ka Hafriyat İş Makinası Kiralama

Firmamız derin kazı,yüzeysel kazı ve birçok alanda inşaat ve hafriyat hizmetlerinin yanında müşterilerimizin altyapı çalışmaları taleplerine cevap vermektedir. Su kanalları,telefon,elektrik direkleri için açılan kuyu kazı ve birçok kazılarda Hafriyat hizmetleri ile Türkiyenin her yerinde sizlerin yanındayız.

Altyapı inşaat müteahhitliğinde yüksek tecrübeye sahibiz. Bilumum hafriyat işleri ve her türlü atıksu, yağmursuyu hatları ana kollektörleri, içmesuyu şebeke hatları, isale hatları, tünel şaft kazıları, deniz dolgusu, duvar taşları ile taş duvar örülmesi, anroşman işleri, bina yıkımı, köprülü kavşak, otoyol inşaat işleri genel faaliyet alanımızdır.

Alt Yapı,

Atık su, kanalizasyon

İçme suyu

Yağmur suyu

Drenaj

Evsel bağlantılar,

Doğalgaz,

Elektrik,

Elektronik altyapı

Boru hatları ve şebeke sistemi yapımı

YÜZEYSEL SU UZAKLAŞTIRMA; Zemininin kendi eğimiyle suyun uzaklaştılması, ızgaralı kanal sistemleri, rögarlar, kanal sistemleri ve suyun drene edilmesi

ZEMİN; Kazı, zemin ıslahı, mekanik stabilize dolgu, ağır iş makineleriyle vibrasyonlu silindirleme ve diğer zemin sıkıştırılması işlerinin yapımı.

YOL: Otoyol, bölünmüş yollar, beton yol, asfalt yol, parke taş yol, granit küp taş yol yapımı ve diğer yol inşaatları.

ASFALT: Her türlü asfalt, renkli asfalt ve desenli asfalt yapımı.

SANAT YAPILARI; Kutu kesitli menfezler, köprüler, tünel ve istinad duvarları.

DİĞER ALT YAPI İNŞAATI İŞLERİ: Tatil köyleri, oteller, konut siteleri, endüstriyel yapılar, eğitim tesisleri, spor tesisleri, fabrikalar ve avm altyapı inşaatları,

GÖRSEL ALT YAPI İNŞAATLARI: Yüzme havuzları, tenis kortları, koşu parkurları vs. Toplu konut alanları komple altyapı inşaatı, peyzaj mimari ve çevre düzenleme inşaatları.